Незабутні осінні канікули в ЄвропіЧас пакувати валізи. Вест їде закордон!

Коротко про поїздку

Ми – команда творчих молодих людей,які повністю віддаються справі. Нас мотивує щастя в очах дітей. Ми в захваті від справжніх щирих емоцій. Ми створюємо незабутні моменти і фіксуємо їх фотографіями на пам`ять. Ми вболіваємо за наших дітей та підтримуємо їх навіть коли вони не в таборі.

За 4 роки роботи нам вдалося створити унікальне середовище, де кожна дитина відчуває себе потрібною, унікальною та розкутою. Ми розробили нашу програму таким чином, щоб розкрити потенціал кожного, підвищувати впевненість в собі та підкреслювати сильні сторони дітей, адже ми дійсно віримо в них.

ТЕЛЕФОН: +38 066 918 39 88 | ІМЕЙЛ: westcamp.in.ua@gmail.com

Наша локація

WestCamp KІDS в літньому сезоні 2018 розташований в Устеріках, Верховинського району – в 120 км від Івано-Франківська на красивій, екологічно чистій Карпатській землі.

В Устеріках безліч цікавих турчстичних маршрутів, серед яких популярний серед туристів з усієї України – Писаний камінь

Програма

Завдяки яскравим, активним та інноваційниим розвагам, веселим тім-лідерам і розвиваючим урокам, діти з року в рік повертаються в табори ВестКемп.

Пулпаті

Бабл футбол

Верхова їзда

Рафтінг

Водна битва

Похід з ночівлею

Похід з ночівлею

Пейнтбол

А також…

Слайд серфінг, стрибки на блобі, авторський квест WestCamp, обливання водою з пожежної машини, перегляд фільмів під відкритим небом, хайкінг, барбекю вечори, тематичні вечірки і багато іншого…

Умови проживання

Діти живуть в великому, комфортному комплексі “Міжгір`я” в Устеріках. Одна кімната розрахована на 3-4 дитини. В комплексі є окремий холл, балкони та просторий двір для ігор та активного відпочинку. У всіх кімнатах зручності знаходяться в номері,подача гарячої води цілодобово.

Їжа та харчування

У таборі передбачено 4-разове збалансоване хорчування протягом дня. Такий розклад прийому їжі допомагає дітям бути ситими увесь день. Під час виїздів чи екскурсій ми завжди беремо їз собою снек-бокси з перекусами.

Команда професіоналів на чолі з шеф-кухарем щодня готує корисну їжу з натуральних та свіжих продуктів.

При бажанні дітвора завжди може попросити добавки на кухні; у таборі на постійній основі у діток є доступ до куллерів з питною водою.

Відгуки батьків

Нам приємно, що на порталі дитячих таборів ми маємо один із найвищих рейтингів в Україні (9,2 бали з 10).  Його неможливо купити чи підробити – його можна тільки заслужити.

Враження, що змінюють світогляд!

Більше, ніж просто табір

WestСamp – це місце, де формується і розвивається маленька особистість. Ось наші 3 основні фокуси:

Безпечно

Програма табору побудована таким чином, що на кожній її стадії діти супроводжуються дорослими. Вночі табір патрулюється нічною зміною наших працівників. В таборі цілодобово знаходиться наш лікар- ми беремо найкращих лікарів.

Пізнавально

У таборі завдяки цікавим лекціям та майстер-класам дітки дізнаються про роботу в команді, лідерство; готують проекти, присвячені подорожам, здоровому способу життя, сучасній культурі. Ми намагаємось показати дітям соціальну відповідальність та відчутя вдячності батькам та рідним.

Весело

Розважальна частина – це екстраординарні заходи, практичні розіграші, тематичні вечірки, веселі ігри, квести, живі виступи, все те, за що діти так люблять «WestCamp»!

Ніякого Інтернету - лише справжні люди та спілкування

WestСamp - партнер, якому довіряють

Подяка нашим партнерам від їхніх клієнтів – подвійна винагорода для нас!

Діти пишуть про нас

Маленькі люди – великі серця! Наша мета – стати надійним партнером для батьків у вихованні дітей і хорошими друзями для нового покоління. Ми раді бачити як ростуть та розвиваються наші кемпери! Ми вболіваємо за них навіть коли вони вдома.

WestСamp – one love!

Наші сильні сторони

Ціна – якість

У нас найбільша в Україні кількість яскравих розваг, які неможливо зпівставити з ціною нашого путівки! Пейнтбол, свято “холі”, сліп-н-слайд, верхова їзда, живі виступи – все це, і багато іншого ви НЕ знайдете в дитячих таборах України, в межах даної вартості!

Чиста природа

Мальовниче, чисте місце в самому серці українських Карпат. Свіжий повітря, неймовірно красиві, високі гори, чиста гірська речка і прекрасна девственная природа – все, що потрібно для активного літнього відпочинку дитини.

Вибір розваг по душі

Можливість дітям вибрати ті розваги, які імпонують саме їм. Ми ніколи не змушуємо дітей грати разом з усіма в футбол, якщо вони хочуть, наприклад, покидати фрісбі чи зіграти в настільний теніс! Наша головна задача – створити умови та веселу атмосферу!

Корисні навички

Сильна розвиваюча програма. WestCamp – це не тільки розваги, а й щоденні корисні та захоплюючі лекції, майстер-класи, де лектори діляться своїм досвідом, а дітки вчаться приймати рішення, брати на себе відповідальність і працювати в команді.

Найкращий персонал

Ми проводимо багаторівневий інтенсивний відбір кандидатів на посаду тім-лідера в наші табори. Це дозволяє перевірити всіх кандидатів, і бути впевненим, що тільки кращі люди працюють з дітьми.

Інновації

Свіжі інноваційні рішення в сфері дитячого відпочинку в Україні, а також найкращі новинки з світової практики. Мы любимо те, що ми робимо. Мы постійно слідкуємо за світовою індустрією дитячого відпочинку, багато часу проводимо у пошуках нових ідей, щоб наступного разу показати дітям дещо абсолютно нове!

Найкраще літо починається тут!