Дитячий зимовий табір в карпатах

Мовна програма для старшокласників на зимових канікулах

Хто?

Підлітки у віці від 13 до 18 років

Коли?

3 – 11 січня

Де?

Чернівецька обл., Вижницький р-н, с. Виженка, ТК “Зруб”

Ціна?

9900 грн.

WestCampМИ - НОВЕ ПОКОЛІННЯ ТАБОРІВ!

В цьому році зимовий мовний табір WestCamp буде проходити в с Виженка, Вижницького району, Чернівецької області на красивій карпатської землі з чистим лісом і свіжим повітрям.

Завдяки яскравим, активних занять, новим друзям, веселим тім-лідерам і розвиває уроків, підлітки з року в рік повертаються в табори ВестКемп.

Ласкаво просимо в WestCamp family!

НебагатоПро мовний табір

Ми створили атмосферу повного занурення у вивчення англійської мови в таборі, де підліток може практикуватися на уроках, спілкуванні, іграх і різних проектах, які чекають його в мовному «WestCamp».

Ми раді прийняти дітей з будь-яким рівнем англійської. Досвідчені вожаті будуть поруч весь час і підкажуть / підтримають дитину в потрібний момент освоєння англійської мови.

12 годин англійської на день

У «WestCamp» урок англійської ніколи не закінчується. Протягом дня підлітки грають в ігри, готують свої проекти, репетирують виступу, веселяться і відпочивають, використовуючи англійську як основної мову спілкування.

Життєві навички

У таборі, завдяки груповим тренінгам, дитина дізнається про роботу в команді, лідерство і комунікаціях; готує проекти, присвячені подорожам, здорового способу життя, сучасній культурі.

Make it fun!

Розважальна частина – це екстраординарні заходи, практичні розіграші, тематичні вечірки, живі виступи, все те, за що підлітки так люблять «WestCamp»!

Наш табір – це більше, ніж просто відпочинок і навчання.
Це в першу чергу місце, де формується і розвивається молода особистість.

Ми надихаємо

на звершення!

МЕТА МОВНОГО ТАБОРУ

Головне завдання мовного табору WestCamp – навчити підлітків долати бар’єр спілкування англійською мовою.

Ми хочемо показати, як важливо вивчати англійську в сучасних умовах. Також наша команда щиро бажає, щоб дитина отримала яскраві спогади, які стануть для нього цінним скарбом на все життя.

Ми не роздаємо безглузді завдання лише для того, щоб зайняти час підлітка. Ні. Наша мета – розкрити потенціал кожної дитини, навчити його жити цікаво, яскраво і активно.

Навчання через взаємодію

У нас немає нудних уроків за партою. Ми створюємо цікаві програми вивчення через спілкування, взаємодія, спільну роботу і отримання нових навичок.

Сімейні цінності

WestCamp – це філософія сім’ї, де старший допомагає молодшому, сильний допомагає слабшому. Наш табір – це сім’я, в якій ми дбаємо один про одного, дбаємо про наших Кемпер і їхнє майбутнє!

Наша команда - наша гордість!

З дітьми працюють молоді лідери – володарі колосального досвіду в різних сферах. Це сформовані особистості. Діти із задоволенням переймають їхній досвід, прислухаються до їхніх порад і рівняються на молодих лідерів.

Ми набираємо в команду людей без шкідливих звичок. Наші тім-лідери не курять, не п’ють і не лаються матом.

Чим можна зайнятися?Розваги зимового табору

Сноу-тюбінг

Катание на сноутюбах

Хокей

westcamp team winter

Зимові прогулянки на конях і катання на санях

Зимние прогулки на лошадях и катание на санях

"Традиційне" різдво

west camp present

Лекція «Вчимося знімати свій відео блог»

Лекция «Учимся снимать свой видео блог»

Фільми

IMG_4528-min

Вечірки

Unknown6

Зйомка вірусного відео на YouTube

Сьемка вирусного видео на YouTube

Підготовка саморобних транспортних засобів

Подготовка самодельных транспортных средств

Російська лазня і купання в чанах

bath

Матрасінг

westcamp wint

Кулінарні майстер-класи

camaje-cooking-7

Хто викладає англійську?

У таборі ми поділяємо заняття і спілкування.

Уроки проводять люди з відповідною освітою – молоді прогресивно-мислячі вчителя з кращих мовних шкіл, а також носії мови – іноземці, які володіють матеріалом і знають, як донести його учням.

Протягом дня з хлопцями проводять час їхні лідери – молоді люди, які вільно володіють мовою. Хтось із них навчався в Америці чи Європі, а хтось живе за кордоном вже кілька років. Це також можуть бути іноземці – волонтери міжнародних організацій.

Головне завдання – закріпити матеріал, створити ефект занурення в мовне середовище і допомогти хлопцям в подоланні мовного бар’єру.

Як проходять заняття?

Заняття проходять 2 рази на день по 1,5 години. У першій половині дня і після обіду. На початку зміни все хлопці проходять усний та письмовий тест.

Залежно від рівня знань, вони потрапляють в групу з іншими підлітками з схожим рівнем володіння мовою. Все це робиться для того, щоб сам процес навчання був максимально ефективним, ніхто не комплексував щодо свого рівня володіння мовою і щоб в міні-групах була можливість максимально попрацювати з кожним із хлопців, хто приїхав в кемп.

Мовний табір WestCampПриклад розкладу дня

8:00

On

8:45

Ранковий фітнес

9:00

Сніданок

9:40 – 11:00

Jump! Ранкова шоу-програма

11:00

Урок англійської мови

12:30 – 13:30

Майстер-класи. Навчання за обраними напрямками

13:30

Обід

14:00

Урок англійської мови

15:30

Вільний час

16:30

Командообразовательние тренінги та спорт

17:30

Вільний час

18:00

Вечеря

19:00 – 22:00

NightFun Вечірня шоу-програма

22:30

Рефлексія

23:00

Off

Умови проживанняРозміщення дітей

Діти живуть в комфортабельному комплексі, в якому є все необхідне для комфортного і безпечного зимового відпочинку.

У будинку є окремий хол, балкони і просторий двір для ігор і активного відпочинку. Хлопці розміщуються по 3-5 людини в номері, кожна кімната забезпечена зручностями і гарячою водою. Збирання забезпечує персонал комплексу, кемпери також стежать за чистотою в своїх кімнатах.

Харчування

Діти рясно харчуються 4 рази на день. Такий розклад прийому їжі не дає підліткам зголодніти під час відпочинку в таборі.

Команда фахівців під керівництвом шеф-кухаря готує корисну їжу з натуральних і свіжих продуктів. При бажання хлопці завжди можуть попросити добавки на кухні. У таборі на постійній основі у хлопців є доступ до Куллер з питною водою

Здоров'я таБезпека

Наш висококваліфікований і добре навчений персонал разом з нашим висококласним устаткуванням гарантує, що зимові канікули в ВестКемп – це безпечно і весело.

Безпека

Програма табору побудована таким чином, що на кожному її етапі діти супроводжуються дорослими. Вночі табір патрулюється нічною зміною вожатих.

Здоров’я

У таборі цілодобово знаходиться наш лікар. Найближча лікарня знаходиться в 5 км від табору, у нас є автомобіль, завжди готовий доставити дитину туди в разі потреби.

Страхування

Всі діти застраховані. Територія табору огороджена і цілодобово охороняється.

west camp

кращі дні зими!

Відгуки дітей

Ми вболіваємо за наших дітей і завжди з ними – незалежно від місця їх перебування. Вони-головна мотивація нашого розвитку і щирості в роботі. Ми любимо наших дітей, і вони це відчувають.

Дружба не розтане

ніколи!

Ціни та скидки

Вартість табору

9900 грн.9 днів

Забронювати місце

У вартість програми входить

заняття з носіями англійської мови, в тому числі інтенсивні уроки англійської по 3 години на день

навчальні Skype конференції з викладачами English School of Grammar

яскрава і насичена розважальна програма

щоденні культурні та спортивні заходи

лекції та майстер-класи

медична страховка

проживання в комфортабельному готельному комплексі

4 разове харчування

методичні матеріали

професійний фото і відео звіт

всі переїзди і трансфери під час табору

Додатково оплачується

трансфер з Києва в табір, і назад

кишенькові гроші

What are you doing this winter?

Відгуки батьків

Нам приємно, що на порталі дитячих таборів ми маємо один з найвищих рейтингів в Україні (9,2 бали з 10). Його неможливо купити або підробити – його можна тільки заслужити.

Нам довіряють

Відправляючи дитину в «WestCamp», Ви, безсумнівно, робите інвестицію в його розвиток, ви даруєте підліткові незабутні канікули, цінний досвід і яскраві спогади.