НЕ ЗВИЧАЙНИЙ МОВНИЙ ТАБІР ДЛЯ ПІДЛІТКІВ 13-18 роківМісце в Картпатах, де діти знаходять мотивацію вивчати іноземні мови.

Хто / Де ?

Підлітки у віці від 13 до 18 років /

Івано-Франківська обл., село Криворівня

Коли?

10.07-20.07 (1 зміна)

22.07-01.08 (2 зміна)

04.08-14.08 (3 зміна)

17.08- 27.08 (4 зміна)

Вартість?

9 900 грн.

МОВНИЙ ТАБІР У КАРПАТАХ

Мовний англійський табір WestCamp розташований близько 100 км від Івано Франківська на мальовничій карпатській землі.

Завдяки яскравим, активним заняттям, новим друзям, веселим тімлідерам і розвиваючій навчальній програмі, підлітки з року в рік повертаються в табори WestCamp.

Ласкаво просимо в WestCamp family!

ДЕЩО ПРО МОВНИЙ ТАБІР

Ми створили атмосферу повного занурення у вивчення англійської мови в таборі, де підліток може практикуватися на заняттях, у спілкуванні, іграх та різних проектах, що чекають його в мовному «WestCamp».

Ми приймаємо дітей з будь-яким рівнем англійської. Досвідчені лідери будуть поруч весь час і підтримають дитину в потрібний момент освоєння англійської мови.

12 ГОДИН АНГЛІЙСЬКОЇ НА ДЕНЬ

У «WestCamp» урок англійської ніколи не закінчується. Протягом дня підлітки грають в ігри, готують свої проекти, репетирують виступи, веселяться і відпочивають, використовуючи англійську як основну мову спілкування.

ЖИТТЄВІ НАВИЧКИ

У таборі, завдяки груповим тренінгам, дитина дізнається про роботу в команді, лідерство і комунікації; готує проекти, присвячені подорожам, здоровому способу життя, сучасній культурі.

MAKE IT FUN!

Розважальна частина – це екстраординарні заходи, практичні розіграші, тематичні вечірки, живі виступи, все те, за що підлітки так люблять «WestCamp»!

Наш табір – це більше, ніж просто відпочинок і навчання. Це, в першу чергу, місце, де формується і розвивається молода особистість.

ЗАГОВОРІТЬ АНГЛІЙСЬКОЮ

В ЧИСТИХ, СОНЯЧНИХ КАРПАТАХ!

МЕТА МОВНОГО ТАБОРУ

Головне завдання мовного табору WestCamp – навчити підлітків долати бар’єр спілкування англійською мовою.

Ми хочемо показати, як важливо вивчати англійську в сучасному світі. Мета нашої команди –  подарувати дитині  яскраві спогади, які стануть для неї цінністю на все життя.

Ми не роздаємо безглузді завдання лише для того, щоб зайняти час підлітка. Наша мета – розкрити потенціал кожної дитини, навчити її жити цікаво, яскраво і активно.

НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ ВЗАЄМОДІЮ

Ми – не школа. Наша навчальна програма розроблена з метою отримання нових навичок через спілкування, взаємодію та спільну роботу.

СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ

WestCamp – це сім’я, де старший допомагає молодшому, сильний допомагає слабшому. У цій сім’ї ми дбаємо один про одного, дбаємо про наших кемперів та їхнє майбутнє!

НАША КОМАНДА - НАША ГОРДІСТЬ!

З дітьми працюють молоді лідери, за плечима яких колосальний  досвід у різних сферах. Кожен лідер – сформованіа особистість. Діти із задоволенням переймають лідерський досвід, прислухаються до їхніх порад і рівняються на молодих лідерів.

Ми набираємо в команду людей без шкідливих звичок. Наші лідери не курять, не вживають алкоголь і не використовуть нецензурну лексику.

РОЗВАГИ ЛІТНЬОГО ТАБОРУ

WestCamp – це не тільки табір із вивченням англійської мови. Завдяки яскравим, активним і інноваційним розвагам, сильним лідерам і розвиваючій навчальній програмі, діти з року в рік повертаються в табори WestCamp.

Вечірки

Свято Холлі

РАФТИНГ

Poolparty

Slip-n-slide

ПОХІД З НОЧІВЛЕЮ

ВЕРХОВА ЇЗДА

live концерти

гігантський swing

campfire

Підготовка стартапів

Зйомка stopmotion video

А ще..

Слайд серфінг, авторський квест WestCamp, обливання водою з пожежної машини, перегляд фільмів під відкритим небом, хайкінг, барбекю вечори, тематичні вечірки і багато іншого.

What are you doing

this summer?

Хто викладає англійську?

Навчальну програму реалізовують люди з відповідною освітою. Це молоді та прогресивні представники найкращих мовних шкіл, а також носії мови – іноземці, які досконало володіють матеріалом та інструментами, що допомагають донести інформацію для дітей.

Упродовж дня, з дітьми весь час проводять лідери. Більшість із них навчалися в Америці та Європі, а деякі лідери навіть живуть закордоном і є волонтерами міжнародних організацій.

Наша мета – створити ефект занурення у мовне середовище та допомогти підліткам здолати мовні бар’єри.

Як проходять заняття?

Занятя проводяться двічі на день по 1,5 години – у першій половині дня та після обіду. На початку зміни діти проходять усні та письмові тести.

В залежності від визначеного рівня володіння мовою, діти потрапляють до групи з іншими підлітками, зі схожим рівнем знань англійської. Це забезпечує ефективний навчальний процес. Завдяки цьому, діти не комплексують на рахунок свого володіння мовою та до кінця зміни повністю розкривають свій потенціал.

Умови проживанняРОЗМІЩЕННЯ ДІТЕЙ

Діти живуть в комфортних дерев’яних будиночках зі зрубу.

Будинки побудовані в українському стилі. В одній кімнаті проживають від 3-х до 4-ти людей. У комплексі є окремий хол, балкони і просторий двір для ігор і активного відпочинку.

У всіх будинках, де проживають дівчата, усі необхідні зручності знаходяться або в кімнаті, або на поверсі. У хлопців зручності знаходяться поруч з будинком. Подача гарячої води цілодобова.

Прибирання забезпечує персонал комплексу, проте підлітки також стежать за чистотою в своїх кімнатах.

ХАРЧУВАННЯ

Діти харчуються 5 разів на день збалансованою здоровою їжею. Під час виїздів або екскурсій ми завжди беремо з собою снек-бокси з перекусами. 

За бажанням підлітки завжди можуть попросити додаткову порцію на кухні. У таборі є постійний доступ до кулеру з питною джерельною водою.

Приклад меню:
Сніданок: омлет, каша, сухофрукти, тости, салат, печиво.
Обід: паста, риба, гречка, рис, салати, курячий бульйон.
Вечерякартопля, запечена риба, чорнослив з горіхами.

Кожна порція доповнюється булочками, свіжими фруктами, салатами, сендвічами  та печивом.

ЗДОРОВ'Я ІБЕЗПЕКА

Наша досвідчена команда та авторські методики є гарантією безпечного та незабутнього літа у ВестКeмп

БЕЗПЕКА

На кожному етапі програми кемпу діти супроводжуються дорослими. Вночі табір патрулюється додатковою зміною вожатих.

ЗДОРОВ’Я

У таборі цілодобово знаходиться наш медичний працівник. Найближча лікарня знаходиться в 5 км від табору,наш автомобіль завжди готовий доставити дитину туди в разі потреби.

СТРАХУВАННЯ

Всі діти застраховані згідно договору- путівки. Територія табору огороджена і цілодобово охороняється.

ТАБІР В УМОВАХ КАРАНТИНУНаша оцінка поточної ситуації, та що ми збираємось робити, щоб табори 2020 пройшли безпечно.

westcamp

найкращі дні твого літа!

ВІДГУКИ ДІТЕЙ

Ми вболіваємо за наших дітей і завжди з ними – незалежно від місця їх перебування. Вони-головна мотивація нашого розвитку і щирості в роботі. Ми любимо наших дітей, і вони це відчувають.

ЦІНИ І ВАРТІСТЬ

Літній мовний табір (Криворівня)
(13-17 лет)

9900 грн.11 днів

Забронювати місце

У ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ ВХОДИТЬ

заняття з носіями англійської мови, в тому числі інтенсивні уроки англійської по 3 години на день

навчальні Skype конференції з викладачами English School of Grammar

яскрава і насичена розважальна програма

щоденні культурні та спортивні заходи

лекції та майстер-класи

медична страховка

проживання в комфортабельному готельному комплексі

4-разове харчування

методичні матеріали

професійний фото- і відео-звіт

всі переїзди і трансфери під час табору

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЮТЬСЯ

трансфер з Києва в табір, і назад

кишенькові гроші

westcamp

магія юності!

ВІДГУКИ БАТЬКІВ

Нам приємно, що на порталі дитячих таборів ми маємо один з найвищих рейтингів в Україні (9,2 бали з 10). Його неможливо купити або підробити – його можна тільки заслужити. Англійський мовний табір в українських Карпатах.

ПОЇЗДКА, ЯКА ЗАПАМ'ЯТАЄТЬСЯ

Відправляючи дитину в «WestCamp», Ви, безсумнівно, інвестуєте в її розвиток, даруєте незабутні канікули, цінний досвід і яскраві спогади.