Любі батьки найкращих на світі підлітків,

літо 2020 відрізняється від усіх попередніх чи наступних. Ми знаємо, що підлітки кожного літа чекають на відпочинок у наших таборах і повертаються до нас, бо для них це – головна подія літа. Для нашої команди – це показник того, що ми робимо свою справу вдало.

Цього року, ми усі зіткнулися з ситуацією, до якої неможливо було підготуватись. Проте, ми змогли. Ситуація дуже нестійка і змінюється щодня, інколи щогодини. Усе це – неабияка перевірка на міцність та терпіння для усіх нас. Наша команда взяла до уваги усі події та розробила спеціальний план дій, для того, щоб підлітки змогли прожити своє улюблене літо ще раз.

Наразі реєстрація на літній сезон є відкритою. Ми слідкуємо за офіційною інформацією з приводу карантинних заходів проти пандемії, активно працюємо над посиленням нашої системи безпеки і охорони здоров’я, адже ці фактори зараз – пріоритет номер один для нас. Оскільки табори знаходяться у найвіддаленіших куточках Чернівецької та Івано-Франківської областей, наші локації наразі знаходяться поза зоною ризику.

Таборам WestCamp – бути.  Цього літа дещо зміниться, усе заради безпеки Вашої дитини. Ось наш план дій:

  • Замінюємо трансфер з Києва потягом на автобус, у обидва боки. Перед тим як сісти у автобус, кожна дитина буде проходити скрінінг температури тіла. Це стосується також членів нашої команди; 
  • Дорогою в кемп всі будуть забезпечені масками, рукавичками та  дезінфекторами, щоб зупинки були безпечними;
  • По приїзду в кемп ми проведемо ще один температурний скрінінг. Під час зміни забезпечимо посилений медогляд– у таборі будуть  лікарі з великим досвідом. Щодня ми будемо міряти температуру дітей і моніторити їхній стан, а у випадку найменшої підозри –  ізолювати у спеціальну кімнату;
  • Ми домовились з лікарнями у Вижниці та Косові – найближчих районних центрах до таборів, про допомогу нам, за потреби; 
  • Персонал подбає про вологе прибирання щодня, провітрювання та дезінфекцію на території таборів. 
  • Цього літа ми гарантовано обмежимось виїздами до інших міст та навіть походами в магазин, усе заради безпеки. Придбати солодощі діти зможуть на території кемпу. У програмі ми залишили два виїзди за територію табору: похід та рафтинг. Автобус до поїздки на рафтинг буде підготовлюватись персоналом: прибирання, дезінфекція, перевезення згідно санітарно-гігієнічних вимог.

Також, враховуючи хитку ситуацію, нами були прийняті наступні адміністративні заходи:  

  1. Цього року ми дещо змінили правила оплати путівки– тепер Ви можете оплатити її безпосередньо перед зміною, без завдатку. 
  2. Наша політика скасування бронювання залишається незмінною.
  3. У разі скасування нами усіх табірних змін цього літа, повну вартість путівки буде повернуто. 
  4. Якщо Ви забронювали путівку на літо 2020 і у певний момент вирішили не відправляти свою дитину у табори WestCamp цього літа – у вас є можливість перенести бронювання на літо 2021.

Дякуємо за те, що залишаєтесь з нами, незважаючи на тимчасові труднощі.

Бережіть себе та своїх дітей

З любов‘ю,

WestCamp Family