Що потрібно встигнути зробити до настання повноліття?

Привіт, Вест дитина! Або вже ні? Ви дорослі або ще діти? Самі не можете зрозуміти? І ми! У нас для вас є цікавість- то, що, можливо, допоможе вам розібратися зі ступенем дорослішання і  направити її на шлях істинний. Найприємніше те, що тема цього поста викликала у вас великий інтерес і ви допомагали в його створенні.

І так, що WestCampFamily рекомендує зробити до настання повноліття? Дивимося, ставимо галочки і відразу ж приступаємо до наступного:

Використовувати всі можливості, які вам трапляються. Н е б о я т и с я! Ви не дізнаєтесь, які у вас шанси, поки не спробуєте. Flex, новий іноземний крутий проект, гранд, змагання- вперед! Для кого це все? Для вас і тільки!

Навчитися цінувати. Перш за все-сім’ю. Ці люди ніколи не зрадять, завжди будуть поруч, вони-найкращі друзі, хороші відносини з ними повинні бути завжди в пріоритеті. Цінуйте близьких вам людей і кожну секундочку життя, адже кожен момент-неповторний і це треба проживати по справжньому. Підіть обійміть маму й папу, напишіть лист до старого друга, бажано на папері 😉

Визначитися. Визначити приблизні горизонти життя на найближчі роки, бо там де повноліття- там глобальні зміни, які формують вас як дорослих. Так, це важко, але у вас є ми і ті, хто в пункті вище. Головне- слідувати своїм бажанням, дотримуватися того, що оживляє.

Про що ви будете шкодувати через 20 років? Про те, що не зробили! Завжди, завжди робіть і дійте, у нас є «зараз» і воно здатне на багато чого.

Заробити свої перші гроші. Це такий кайф бути настільки юним, мати свої особисті гроші і вірити з свої сили.

Іноземні мови. Так, мови! Англійська онлі вже не в моді, потрібно більше! Так що вперед! Кожна іноземна мова як двері в кімнату нових можливостей.

Закохатися, розчаруватися і трохи поплакати через це. Ось так, так! Це досвід, це життя. І це не тільки дівчаток стосується.

Навчитися розбиратися в людях. Це 50% ваших майбутніх успіхів і життєвих цілей. Оточуйте себе правильними людьми, це працює.

Побувати за кордоном і взагалі-подорожувати при першій же можливості. Кожна подорож шліфує вас, розширює світогляд і змінює.

Побувати в WestCamp. Ця відповідь лідувала під час опитування, це пункт від со-авторів- ВАС. Нам нема чого додати, просто будьте.

Насправді, цей список просто черговий поштовх, тут немає must do. Конкретика за вами, а ми-завжди з вами!