Не звичайний табір для підлітків в КарпатахДопомагаємо старшокласникам ставати лідерами, обирати майбутню професію, та вчити англійську у фановій формі.

WestCamp БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО ТАБІР

Завдяки яскравим активностям, новим друзям, надійним тімлідерам і розвиваючим урокам, підлітки з року в рік повертаються у  молодіжні табори ВестКемп. Наші табори в Карпатах  – це щирі емоції, які залишаються в серці надовго. 

1580 дітей відпочили
в наших таборах за 5 років

І виросли як особистості

ПРОЧИТАНО БІЛЬШЕ 4000 ГОДИН
ЛЕКЦІЙ

Які змінюють світогляд

НАШИМИ КЕМПЕРАМИ РЕАЛІЗОВАНО 320 ПРОЕКТІВ

Табір, який дає мотивацію до дій

ЯК МИ ЦЕ РОБИМО?

Ми обрали найкращі ідеї та практики, щоб зробити наш кемп ідеальним місцем для відпочинку і розвитку молодого покоління.

Робимо круті табори доступними

Рафтинг, свято «холлі», сліп-н-слайд, верхова їзда,трекінг та повноцінний похід в гори, живі виступи сучасних виконавців та авторська розважальна програма. Сучасний табір з такою ж насиченою програмою коштує набагато дорожче. Наша команда завжди намагається робити яскравий незабутній відпочинок доступним для будь-якої сім’ї.

WestCampЛІТНІ ТАБОРИ 2020

Детальніше про наявність місць уточнюйте у менеджера.

Літній Profi табір (Мигово)
(13-18 років)

9900 грн.11 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

Літній дитячий табір (Виженка)
(8-12 років)

9900 грн.11 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

Літній лідерський табір (Шешори)
(13-18 лет)

9900 грн.11 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

Літній мовний табір (Криворівня)
(13-18 лет)

9900 грн.11 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

WESTCAMP ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

У наших таборах кемпери вивчають англійську мову, маркетинг, комунікації, здобувають нові особистісні навики. Ми робимо акцент на допомозі підліткам з професійною орієнтацією. Це – досвід і знання, які  актуальні сьогодні і яких бракує  сучасній шкільній програмі.

ПЕРЕВАГИ

Наш досвід і репутація –  найголовніше, але є ще кілька важливих моментів.

УСІ КЕМПЕРИ ПРИБЛИЗНО ОДНОГО ВІКУ

Ми добре знаємо підлітків та відчуваємо їхні потреби на цьому життєвому етапі.  Це дозволяє нам розробити програму і знайти підхід, який буде максимально цікавим і ефективним.

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

Наша досвідчена команда та авторські методики є гарантією безпечного та незабутнього літа у ВестКемп.

СТІЛЬКИ РОЗВАГ, СКІЛЬКИ МОЖЕ ВМІСТИТИ  ДЕНЬ

Рафтинг, свято «холі», сліп-н-слайд, верхова їзда, живі виступи сучасних виконавців – все це, і багато іншого ви не знайдете в дитячих таборах України у межах даної вартості.

ПОТУЖНА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

Окрім вивчення англійської мови та маркетингу у таборах викладаються також групові тренінги по роботі в команді, лідерству та комунікаціях; разом з дітьми  ми  працюємо з проєктами, які присвячені подорожам, здоровому способу життя та сучасній культурі.

Наш табір – це більше, ніж просто відпочинок і навчання. Це середовище, де формується і розвивається молода особистість.

WESTCAMP ДЛЯ БАТЬКІВ

  Надаючи якісні послуги, забезпечуємо спокій батькам, поки їхні діти з нами. Ми намагаємося бути для батьків потужним партнером у вихованні дітей. Ми вважаємо, що освіта і виховання нового покоління  –  наша спільна справа.

ЗМІНЮЮЧИ ДОЛІ ПІДЛІТКІВ

Завдяки табору я навчився планувати свій час, думати про майбутнє і реалізовувати свії ідей в реальності. 11 днів для мене було мало, провів би все літо в WestCamp!

Олександр (м. Київ) Олександр (м. Київ)

Саме тут я побачила, що навчання може бути цікавим та нестандартним. Найбільше сподобалось готувати і презентувати проект зі своєю командою. Ми були одним цілим.

Настя (м. Чернівці) Настя (м. Чернівці)

Моє життя поділилось на період до табору та після. Здаєтся, я стала більш відповідальною та комунікабельною. В таборі я навіть визначилась з майбутньою професією.

Аліна (м. Бориспіль) Аліна (м. Бориспіль)

НАШІ КОМАНДА - СУПЕР ГЕРОЇ

Авторську програму табору створює  наша команда. Ми любимо те, що робимо,  тому створюємо безпечне і веселе середовище, в якому кожен підліток може розвиватися і рости.

Звісно ж, у  наших тімлідерів  немає шкідливих звичок, ба більше – активна життєва позиція та щирість – першочергова вимога до команд.

westcamp
_MG_3662
wesrcamp zalipalovo

ТАБІР У КАРПАТАХ - ЦЕ РЕАЛЬНІ ЕМОЦІЇ

У WеstCamp  гаджети замінені на сосни, дерев’яні будиночки та спортивні майданчики. Тут відеоігри поступаються реальним живим пригодам в дикій місцевості.

У нашому таборі звучання гітари і потріскування багаття замінює шум міста і підсвічування Iphone. Тут підлітки відволікаються  від повсякденної рутини і налаштовуються на дива природи, кайф від наполегливої праці і магію дружби, перевіреної на міцність.

ПРИ ПАРТНЕРСТВІ З