WestCamp БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО ТАБІР

Завдяки яскравим активним заняттям, новим друзям, надійним тімлідерам і розвиваючим урокам, молодіжні табори ВестКемп спонукають підлітків з року в рік повертатися назад. Наші табори в Карпатах для підростаючого покоління – це море нових емоцій.

1580 дітей відпочили
в наших таборах за 5 років

І виросли як особистості

ПРОЧИТАНО БІЛЬШЕ 4000 ГОДИН
ЛЕКЦІЙ

Які змінюють світогляд

НАШИМИ КЕМПЕРАМИ РЕАЛІЗОВАНО 320 ПРОЕКТІВ

Табір, який дає мотивацію до дій

ЯК МИ ЦЕ РОБИМО?

Ми відірбрали найкращі з існуючих ідеї і практики, щоб зробити наш кемп ідеальним місцем для відпочинку і розвитку молодого покоління.

РОБИМО КРУТІ ТАБОРИ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДОСТУПНИМИ

Рафтинг, слайд-серфінг, свято «холі», сліп-н-слайд, верхова їзда, живі виступи виконавців і ін. Сучасний табір із такою насиченою програмою, звичайно ж, коштує набагато дорожче!

Але ми завжди намагалися і будемо намагатися робити яскравий незабутній відпочинок доступним для будь-якої сім’ї. Ми надаємо знижки для малозабезпечених сімей та дітей АТО. Також працює стипендіальна програма “ЯМожу”. Дізнайтеся про нашу систему знижок у адміністратора.

WestCampЛІТНІ ТАБОРИ 2020

Детальніше про наявність місць уточнюйте у менеджера.

Літній Profi табір (Устеріки)
(13-18 років)

9900 грн.9 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

Літній дитячий табір (Шешори)
(8-12 років)

9900 грн.9 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

Літній лідерський табір (Шешори та Виженка)
(13-18 лет)

9900 грн.9 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

Літній мовний табір (Виженка)
(13-18 лет)

9900 грн.9 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

WESTCAMP ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

У наших таборах кемпери вивчають англійську мову, маркетинг, комунікації. Ми робимо значний акцент на допомозі підліткам з професійною орієнтацією. Це – досвід і знання, які  актуальні сьогодні і яких бракує  сучасній шкільній програмі

ПЕРЕВАГИ

Наш досвід і репутація – це найголовніше, але є ще кілька дуже важливих моментів.

ВСІ КЕМПЕРИ ПРИБЛИЗНО ОДНОГО ВІКУ

Ми добре знаємо підлітків та відчуваємо їхні потреби на даному життєвому етапі.  Це дозволяє нам розробити програму і знайти підхід, який буде максимально цікавим і ефективним.

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

Наша досвідчена команда та авторські методики є гарантією безпечного та незабутнього літа у ВестКемп

СТІЛЬКИ РОЗВАГ, СКІЛЬКИ МОЖЕ ВМІСТИТИ  ДЕНЬ

Рафтинг, свято «холі», сліп-н-слайд, верхова їзда, живі виступи сучасних виконавців – все це, і багато іншого ви НЕ знайдете в дитячих таборах України, в межах даної вартості!

ПОТУЖНА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

У таборах разом з вивченням англійської мови та бізнесу  викладаються також групові тренінги по роботі в команді, лідерству та комунікації; проекти, присвячені подорожам, здоровому способу життя, сучасній культурі.

Наш табір – це більше, ніж просто відпочинок і навчання, це середовище, в якому формується і розвивається молода особистість.

WESTCAMP ДЛЯ БАТЬКІВ

Для батьків ми намагаємося бути потужним партнером у вихованні їхніх дітей, надаючи якісні послуги, забезпечуючи спокій батьків, поки їхні діти з нами. Ми вважаємо, що освіта і виховання нового покоління – це наша спільна справа.

ЗМІНЮЮЧИ ДОЛІ ПІДЛІТКІВ

Завдяки табору я навчився планувати свій час, думати про майбутнє і реалізовувати свії ідей в реальності. 11 днів для мене було мало, провів би все літо в WestCamp!

Олександр (м. Київ) Олександр (м. Київ)

Саме тут я побачила, що навчання може бути цікавим та нестандартним. Найбільше сподобалось готувати і презентувати проект зі своєю командою. Ми були одним цілим.

Настя (м. Чернівці) Настя (м. Чернівці)

Моє життя поділилось на період до табору та після. Здаєтся, я стала більш відповідальною та комунікабельною. В таборі я навіть визначилась з майбутньою професією.

Аліна (м. Бориспіль) Аліна (м. Бориспіль)

НАШІ КОМАНДА - СУПЕР ГЕРОЇ

Авторську програму табору створює  наша команда. Ми любимо те, що робимо і тому створюємо безпечне і веселе середовище, в якому кожен підліток може розвиватися і рости.

Звісно ж, у  наших тімлідерів  немає шкідливих звичок, ба більше – активна життєва позиція та щирість – першочергова вимога для команд.

DSC_0052
_MG_3662
Тематические вечеринки

ТАБІР У КАРПАТАХ - ЦЕ РЕАЛЬНІ ЕМОЦІЇ

У WеstCamp телевізор  та гаджети замінені на сосни, дерев’яні будиночки та спортивні майданчики. Тут відеоігри поступаються реальним живим пригодам в дикій місцевості.

У нашому таборі звучання гітари і потріскування багаття замінює шум міста і підсвічування Ipod. Тут підлітки відволікаються  від повсякденної рутини і налаштовують на дива природи, кайф від наполегливої праці і магію дружби, перевіреної на міцність

ПРИ ПАРТНЕРСТВІ З