Молодіжний тур до Європи на весняних канікулахБудапешт,Відень,Прага. 25-30 березня.

Вриваємося в Є В Р О П У

Ти, ми, Будапешт, Відень, Прага. Беремо нашу атмосферу, саджаємо в автобус, вмикаємо наш плейлист і лафаєсмурбілен. В це можна вірити,і вже пакувати валізи, бо виїжджаємо 25 березня. Це новий рівень, на який ми виходимо разом з тобоюю. Це весна і немає часу пояснювати. Це буде і буде ВАУ!

Програма туру

1 день25 березня

О 8:30 ранку прибуваємо потягом N013 в крайню точку України- Чоп. Зустрічаємось, 3 хвилини на радісні крики і обійми.Тепер займаємо місця в автобусі і на три,два,один стартує перший тур з найкращими дітьми країни. Тепер швидко проходимо кордон, ховаємо біометрію в надійне місце і дістаємо мамчину їжу – о б і д.
Приїхали в Будапешт.Не вилазимо, буде лінивий автобусний екскурс: Будапештський парламент, собор Святого Іштвана, Будайську фортецю, Рибацький бастіон та міст Сечені. Виходимо, гуляємо площею Героїв та Променадною набережною, фотки фотки. Упс,маминчина їжа закінчилася – ходімо шукати вечерю…
А тепер вечірня тусівка на яхті по Дунаю. І не важливо що це всього лише прогулянковий катер:) Звісно, госсіп бокс, наші таємні заклинання і лампова- така наша атмосфера. Їдемо в готель, фідбечимо і в сон.

2 день26 березня

Добрий ранок! Поснідали як аристократи, набрали з собою повні кишені булок і джемів? Го на серйозну екскурсію у Вишеград – літню резиденцію угорських королів. Там у нас Вишеградська фортеця, атмосфера середньовіччя і супер панорама на закрут Дунаю. Річка саме тут кілька разів змінює свій напрямок, згинаючись по вузькій долині – В А У. Нафоткались? Знаємо-знаємо, зголодніли- пора їсти. На відпочинок часу немає, набрали повні легені повітря і влітаємо в наступну пригоду- затишне містечко Сентендре. Ой лишенько, та тут рай для любителів крутих кадрів а ще справжні марципани,вони навколо.
Їдемо назад в Буду і Пешт, там звісно ж романтично вечеряємо та відпочиваємо в наших найкращих традиціях.

3 день27 березня

Встали, поїли і на Відень – місто помпезності і аристократії. Одягаємо свої царські «луки» і поїхали: Рінгштрассе з найголовнігими будівлями Австрії,площа імені головної жінки Австро-Угорщини – Марії Терезії, міська резиденція скромної сімейки Габсбургів – Хофбург, Парламент, Бургтеатр та університети, від одного лише вигляду яких хочеться здати ЗНО на 210 балів;)
Для серйозних поціновувачів Відня маємо ще такі опції: відвідати готичний собор Святого Стефана, замок Бельведер та літню резиденцію династії Габсбургів – палац Шенбрунн. Ой, ми зовсім забули про полуденок! У Відні це як ніде більше доречно– ходімо на запах віденської кави і десертиків. Захер, штрудель, штрудель, Захер, ах!
У нас без адреналіну нікуди, тому ходімо на атракціони у парк «Пратер»: американські гірки, Turbo Boost, Space-Shot, Чорна Мамба а ще Пратертурм – карусель ромашка на висоті 117 метрів.

4 день28 березня

Пора до Чехії.
Почнемо з Ческі Крумлов – міста зі спокійною атмосферою. Там на пішохідній оглядовій екскурсії вузькими вуличками з черепичними дахами у нас є хороший шанс «виходити» віденські десерти. Охайні будиночки, кам’яні стіни Крумловського замку, готичний костел Святого Віта – це не бутафорія, а справжні історичні споруди– В А У.
Пообідали і до Праги. Там екскурс по Старому Місту: Собор святого Віта, Порохова вежа, Становий театр, Каролінум – перший Празький університет, косте

5 день29 березня

Ранок, сніданок і до обіду жодних екскурсій– лише Прага і програма від нашої команди.
Відобідали і – до Вишеграду.Там спробуємо трдельник чи перекусимо кнедликами і потанцюємо разом з танцюючим будинком… Ой, ще ж найвужча вуличка в Європі і не забути намалювати графіті на стіні Джона Леннона.
А тепер пора вечеряти, в автобус, і нічний переїзд в Україну.

6 день30 березня

Прибуваємо до Львова. Ура, ми в Україні,і запасились емоціями до літа. Хто не спішить додому – ходімо гуляти містом Лева і зустрічатись з нашими львівськими!

Умови проживання

У кожному місті нас прийматимуть готелі категорії 3* типу BB- bed and breakfast. Кожен номер обладнаний окремим санвузлом та вміщує до трьох дітей. У кожному місті сніданок подаєтсья у форматі шведського столу

Варіанти розміщення у кожному місті:

Будапешт – Danubius Hotel Flamenco / Danubius Hotel Arena
Відень – Ibis hotel Messe / Hotel Lenas Donau
Прага – Hotel Olympic / Hotel Duo тощо

Вартість програми

Тур по Европі

450 €6 днів

Забронювати місце

До вартості входить

проїзд автобусом

проживання в готелях категорії не нижче 3* в двохмісних номерах

екскурсії в Будапешті, Відні, Чеському Крумлові та Празі

прогулянка на кораблику по Дунаю в Будапешті

оренда особистих радіоприймачів

повноцінне 3-х разове харчування

супровід представниками WestСamp

медичне страхування

Не входить у вартість

особисті витрати

вхідні квитки в парк атракціонів

Необхідні документи

Паспорт

Дозвіл від батьків (для неповнолітніх)

Подорож, яка запам'ятається

Відправляючи свою дитину з нами Ви, безсумнівно робите значущу інвестицію в її розвиток та майбутнє – даруєте підлітку незабутні канікули, цінний досвід враження та щирі емоції