Інноваційний табір для дітей в Карпатах

11 днів безмежних веселощів і вивчення англійської мови в ігровій формі.

За 11 днів ваша дитина поліпшить розмовну англійську, навчиться креативно мислити, направить свою дитячу енергію в потрібному напрямку. А ще їй буде настільки весело і цікаво, що про смартфон буде згадувати тільки ввечері, щоб зателефонувати вам і поділитися враженнями.

WestCamp — планета щасливих дітей

Повністю переосмислили звичний табір і об'єднали два підходи: допомогти батькам розкрити потенціал дитини і бути цікавими друзями для самих дітей.
01
Розуміємо дітлахів: спілкуємося, вчимося і веселимося з ними на одній хвилі.
02
Розвиток Soft Skills і навичок комунікації: як домовлятися, виступати, захищати ідеї, працювати в команді.
03
Практикуємо англійську: в іграх, під час дозвілля, перегляду фільмів і виступів.
04
Плекаємо любов до здорового способу життя через цікаві активності: походи, рафтинг, йогу, скелелазіння, верхову їзду.

Наша програма

Зміни: 10.07-20.07 |
22.07-01.08 | 04.08-14.08

WestCamp Kids

Дитячий творчий табір з розвитком креативного мислення, вивченням англійської в ігровій формі і яскравим дозвіллям типу Бамперболу, свята Холлі і      Pool Party.
8-12 років
11 днів
Виженка
10 900 грн.

Деякі з фішок кожної програми

Бампербол
Водяна битва
Свято Холі
Pool Party

Що отримують діти за 11 днів в WestCamp

 • доладні навички, які знадобляться в школі: критичне мислення, комунікації з однолітками, робота в команді;
 • відпочинок від галасливого міста і навчання онлайн: безмежні веселощі й багато нових друзів
 • подолає мовний бар'єр, і зрозуміє, що вивчення англійської може бути цікавим

Як ми допомагаємо дітям розкрити свої сильні сторони

Типологія
Маєрс-Бріґґз

Щоб визначити індикатори особистості і зрозуміти схильності дітей, використовуємо типологію Маєрс-Бріґґз. Це ж тестування використовують випускники шкіл в США і Європі для профорієнтації.

Теорія Говарда Гарднера

Про множинний інтелект, згідно з якою кожна дитина обдарована, відрізняється від інших і має унікальні здібності.

Досвід
талановитих людей

Запрошуємо талановитих людей поділитися досвідом і розповісти про свою професію, проекти, життєві уроки. У нас уже були відомі музиканти, переможці Каннського фестивалю реклами, стендап коміки, студенти Гарвардського університету, молоді підприємці.

Головне досягнення — результати і емоції наших кемперів

Кожен день у таборі – це цінна пригода, яка допоможе розвиватися дитині: ставати кращою, швидшою і розумнішою.

Створюємо всі

умови для дітей

Підбираємо кращі локації з розвиненою інфраструктурою

 • Діти живуть в комфортних номерах сучасного комплексу. Кімнати розраховані на 3-4 людини.
 • У кімнатах ліжка з ортопедичними матрацами, меблі для зберігання всіх речей, цілодобова подача гарячої води.
 • Персонал комплексу регулярно проводить прибирання і дезінфекцію в кімнатах.
 • Ми самі організовуємо трансфер в комфортабельних автобусах з Києва та назад і супроводжуємо дітей.

Здорове харчування і всі заходи безпеки

 • Діти харчуються 5 разів на день по збалансованому, здоровому меню. Якщо у кемпера є алергія або якісь особливості харчування, ми це обов'язково враховуємо.
 • Територія комплексу закрита від сторонніх, працює відеонагляд та охорона.
 • На кожній зміні завжди працює медичний персонал, а у кемперів включене у вартість медичне страхування.
 • Ми дотримуємося всіх рекомендацій МОЗ і ВООЗ: індивідуальне пакування приладів, одноразові стакани, засоби індивідуального захисту, регулярна дезінфекція приміщень, соціальна дистанція на заняттях.

Даємо більше, ніж обіцяємо

Завжди йдемо назустріч і даємо гарантію: якщо у вас щось трапиться, не вийде відправити дитину в WestCamp, ми повернемо суму бронювання або перенесемо на іншу зміну.
перший внесок для броні місця
їдьте з другом і отримаєте кожен знижку 5%
знижка, якщо їде кілька дітей
з однієї сім'ї
на другу і наступні програми, якщо оплачуєте їх відразу

Відповіді на
популярні запитання

Як проходить трансфер до табору?
Ми організовуємо трансфер Київ-Табір-Київ на комфортних автобусах Setra. Всі автобуси оснащені кондиціонером, телевізором, регульованими сидіннями і ременями безпеки. Трансфер не входить у вартість табору, він оплачується окремо і коштує 1000 грн.
Які заходи безпеки ви вживаєте в зв'язку з COVID-19?
Перед трансфером кожна дитина і співробітник табору будуть проходити скринінг температури тіла. По дорозі ми забезпечимо всіх масками і антисептиками, щоб зупинки були безпечними. По приїзду в табір ми проведемо ще один скринінг температури. Під час зміни забезпечимо посилений медогляд, щоденне вологе прибирання, провітрювання і дезінфекцію на території табору. Перед кожним прийманням їжі всі діти обов'язково миють руки і користуються антисептиком. Наша команда тримає це під контролем.
Чи є в номерах всі зручності для дітей?
Так. У кожному номері є санвузол і доступ до балкону. Є 2 типи номерів. «Стандартний» на 4 людини: з санвузлом в номері (душем, умивальником і туалетом). «Дабл» з 2 кімнатами по 4 людини: один передпокій з 2 санвузлами. В один санвузол входить: умивальник і унітаз. У другий санвузол входить: умивальник і душ.
Чи є на території лікар?
Так. На території є медичні працівники та цілодобовий медпункт. У ньому є всі необхідні медикаменти для надання медичної допомоги дітям. Табір також співпрацює з приватною клінікою, яка знаходиться в 30 хвилинах їзди від табору в Коломиї. При необхідності нашим дітям надають якісну медичну допомогу.
Коли потрібно сплатити повну вартість зміни?
У будь-який зручний для вас час, не пізніше, ніж за 10 днів до початку.
Хто викладає англійську мову дітям?
Сертифіковані викладачі з English School of Grammar і носії мови з Великобританії, США та Австралії.
Яку освіту і досвід у команди табору: вихователів, вожатих?
Всі нові учасники команди проходять трирівневий відбір. Він включає анкетування і 2 співбесіди. Вся команда, включаючи досвідчених педагогів, проходить 2 навчання перед табором. 1 - онлайн-навчання з тестуванням теоретичного матеріалу. Після успішного тесту учасники запрошуються на 3-денне інтенсивне живе навчання безпосередньо перед початком сезону.

Залиште заявку, якщо у вас залишилися які-небудь питання

Ми передзвонимо, відповімо на всі питання і підберемо зручні для вас зміни в WestCamp
або напишіть нам:
Залишити заявку
відповість на всі питання і допоможе забронювати місце на зміні
Ми вам передзвонимо
відповість на всі питання і допоможе забронювати місце на зміні

Політика конфіденційності

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільної реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

Про відповідальність

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація відмовляється від будь-яких запевнень і гарантій, надання яких може іншим чином матися на увазі, і відмовляється від відповідальності щодо Сайту, Вмісту та їх використання.

Ні за яких обставин Адміністрація Сайту не буде нести відповідальності ні перед якою стороною за будь-якої прямої, непрямої, особливий або інший непрямий збиток в результаті будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є посилання з нашого сайту, виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також і відрахування з навчальних закладів, за будь-яку упущену вигоду, припинення господарської діяльності, втрату програм або даних у ваших інформаційних системах чи іншим чином, що виникли в зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання Сайту, Вмісту або будь-якого пов'язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм в роботі або затримкою в передачі, комп'ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрація буде явно повідомлено про можливість такого збитку.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами права.

Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовані до використання їм Сайту, оскільки він не робить відплатних послуг.

Використовуючи даний Сайт, Ви погоджуєтесь з «Відмовою від відповідальності» і встановленими Правилами і приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена.

Згода з розсилкою

Заповнюючи форму на нашому сайті — ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтеся з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

1) З Вашої згоди: У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам наша Компанія зобов'язується отримати Ваше явне згоду. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну пропозицію або конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою стороною.

2)Компаніям, працюючим від нашого особи: Ми співпрацюємо з іншими компаніями, які виконують від нашого особи функції бізнес підтримки, в зв'язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам в ситуаціях, відмінних від випадків, коли це викликано необхідністю надання обумовлених послуг. Приклади функцій бізнес підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг.

3)Дочірнім і спільним підприємствам: Під дочірнім або спільним підприємством розуміється організація, не менше 50% пайової участі якої належить Компанії. При передачі Вашої інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству наша Компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам в маркетингових цілях і не використовувати Вашу інформацію будь-яким шляхом, що суперечить Вашим вибором. Якщо Ви вказали, що не хочете отримувати від нашої Компанії будь-які маркетингові матеріали, то ми не будемо передавати Вашу інформацію своїм партнерам по дочірнім та спільним підприємствам для маркетингових цілей.

4)На спільно позиціонуються або партнерських сторінках: Наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції і заходи щодо просування товару на спільно позиціонуються сторінках нашого сайту. При запиті анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію відповідно до власного повідомленням про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.

5) При передачі контролю над підприємством: Наша Компанія залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані в зв'язку з повною або частковою продажем або трансфертом нашого підприємства або його активів. При продажу або трансферт бізнесу наша Компанія надасть Вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати Вам послуги або продукти, раніше надані нашою Компанією.

6) Правоохоронним органам: Наша Компанія може без Вашого на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам по кожній із наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь в урядових розслідуваннях; допомога в запобіганні шахрайства; а також зміцнення або захист прав Компанії або її дочірніх підприємств.

Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю вилучена з нашої бази з Вашого запиту. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовую контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо Ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яка розміщується в кінці кожного листа.